Palaikų pervežimas keltu

Palaikų pervežimas keltu

Ne visos Europos šalys pasiekiamos specialiu autotransportu. Retkarčiais tenka naudotis kitomis transporto priemonėmis: lėktuvu ar keltu. Transportuojant keltu taip pat naudojamas specialus autotransportas, kuriame vežamas karstas su palaikais.
Siekdami suteikti savo klientams ekonomiškas paslaugas ir užtikrinti sklandų žmogaus palaikų transportavimą, palaikus transportuojame ne tik autotransportu, bet ir keltu.

Kada pasirenkama velionio palaikus parvežti keltu?

Transportuojant iš tokių Europos šalių kaip Airijos, Didžiosios Britanijos, Skandinavijos valstybių (Norvegijos, Švedijos, Suomijos) nėra galimybės transportuoti žmogaus palaikų naudojant vien tik specialų autotransportą. Tuomet papildomai naudojamasi keltų paslaugomis.

Kombinuojant autotransportą ir keltų paslaugas dažniausiai galima pigiau ir greičiau pargabenti žmogaus palaikus ar urną su pelenais, nei lėktuvu. Mūsų bendrovei retai, tačiau tenka naudotis keltų paslaugomis. Jį pasirenkama tada, kai tai yra ekonomiškiausias ir saugiausias būdas transportuoti žmonių palaikus.

Kokie reikalavimai parvežant palaikus keltu?

Kūno pervežimui keltu netaikomi jokie papildomi reikalavimai, nei transportuojant autotransportu.

Svarbu, kad karstas atitiktų tarptautinius reikalavimus. Cinkuotas dvigubas karstas turi būti viduje pagamintas iš metalo (cinko), o iš išorės – medinis. Cinkuotas vidinis karstas prieš gabenimą turi būti hermetiškai uždarytas. Šio karsto dugne turi būti virš 5 cm antiseptiko su higroskopine medžiaga sluoksnis. Išorinis iš medžio pagamintas karstas taip pat hermetiškai uždaromas metalinėmis juostomis bei užantspauduojamas.

Taip pat autotransporte vežimo metu palaikoma reikalinga temperatūra nuo 0 °C iki 4 °C laipsnių (kaip morge), išskyrus tuo metu, kai keliama keltu.

Automobilyje karstas saugiai pritvirtinamas, kad net plukdymo metu kūnas būtų stabiliai transportuojamas.

Palaikutransportavimas.lt – pagalba netekties metu

Palaikų pervežimas keltu gali atrodyti itin sudėtingas, tačiau mūsų komanda užtikrins, kad parvežimo procesas įvyktų sklandžiai ir ekonomiškai. Suteiksime pagalbą ir palaikymą sunkiu netekties metu ir padėsime atsikratyti visų biurokratinių ir transportavimo rūpesčių.

Jūsų patogumui dirbame 24 valandas per parą, todėl tik atsitikus nelaimei – nedelskite ir susisiekite su mumis. Mes pasirūpinsime skubiu ir patikimu velionio pargabenimu į Lietuvą.